KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17255194

nr 1725 5194

Erik Larsson, Signerad, kvinna med katter. Olja på duk, 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 37x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 22 september 2025
kl 20:43:40